fbpx

Google Ads Reklama

Google reklama – nuostabus būdas didinti lankytojų ir pardavimų srautą tiek naujoms tiek žinomoms svetainėms. Mokate tik kai žmogus paspaudžia ant jūsų skelbimo, o kadangi sekame kiekvieną apsilankymą ir pardavimą (ar skambučio paspaudimą) galime nesunkiai įvertinti kampanijų atsiperkamumą ir gerinti jų rezultatus.

Norint sužinoti kaip galėtume padidinti jūsų klientų ir pardavimų skaičių, susisiekite su mumis jau šiandien!

Norite, kad padėtume su Google reklama?

Gaukite Google Ads eksperto konsultaciją

Sužinokite kodėl klientai mus vertina
aukščiausiais balais!

Daugiau nei 6 metus padedame smulkiems ir vidutiniams verslams generuoti daugiau pardavimų Google Adwords reklamos pagalba. Jei jūsų biudžetas 100 ar 10000 eurų, žinome kaip išgauti maksimalius rezultatus iš kiekvieno investuoto euro.

Su sertifikuotų Google produktų specialistų komanda, AdMetric yra tinkamiausias partneris siekiant aplenkti konkurentus.

Artimai dirbame su klientais siekdami didžiosio reklamos atsiperkamumo (ROI), kurdami kampanijas Google, YouTube, kitose svetainėse ir socialiniuose tinkluose. Jei pardavinėjate produktus ar siūlote paslaugas, dirbate B2C ar B2B sektoriuose, mūsų patirtis valdant panašių verslų pelningas kampanijas padės jums uždirbti daugiau.

Su vidutine 327% reklamos atsiperkamumo grąža, mūsų rezultatai kalba už mus, tačiau jei to negana, apžvelkime mūsų sėkmės istorijas ir kaip jiems padėjo Google reklama.

Mūsų paslaugos paremtos rezultatų kūrimu. Neprirašame jūsų ilgais kontraktais, anaiptol, susipažįstame su jūsų verslo tikslais ir pateikiame realius pasiūlymus ko galite tikėtis, kad toliau dirbtume kartu. Jei esate nepatenkinti mūsų paslaugomis, jas galite atšaukti bet kuriuo laiku.

Siekiame maksimalaus rezultato: su daugybe klientų iš Lietuvos ir Amerikos, žinome kaip kurti Google reklamą, kampanijas, kuriančias pamatuotą naudą.

Mūsų paslaugos visa apimančios: bendraujate su asmeniniu projekto vadovu, galite pasiekti jį bet kuriuo metu. Ne apribojame jūsų pelno savo darbo sąskaita – kursime tiek kampanijų, skelbimų grupių ar raktažodžių, kiek reikės, kad pasiektume maksimalų – jūsų norimą rezultatą.

Jei norėtumėte sužinoti kaip galėtume padidinti jūsų kampanijos rezultatus ar pardavimus, susisiekite su mūsų komanda ir gaukite nemokamą konsultaciją.

+26%

Vidutinis klientų apyvartos augimas

+58%

Vidutinis reklamos efektyvumo prieaugis

+327%

Vidutinė reklamos investicijų grąža

Kodėl rinktis AdMetric Google
Ads priežiūrai?

Mūsų specialistai turi patirties generuoti išskirtinius Google Ads reklamos rezultus beveik visų tipų verslams. Jei jūsų tikslas sumažinti reklamos kainas, pagerinti CPA rodiklius ar didinti pardavimus, bendravimas su mūsų komanda jums atsipirks kelis kartus.

Nemokamas
Google Ads auditas

Jei jau naudojate Google reklama, pateiksime nemokamą auditą, padedantį suprasti kurios jūsų kampanijos dalys veikia gerai ir kurioms reiktų šiek tiek pagalbos prieš pradedant dirbti kartu.

Aiški ir skaidri
kainodara

Jokių sudėtingų kainodaros struktūrų ar pradžios mokesčio. Išsiaiškinę prioritetus, sutariame administravimo kainą, tinkančią jūsų verlui. Manome, mūsų kainodara jus maloniai nustebins.

Asmeninis projekto vadovas

Betkada iškilus klausimams, bendraujate su tuo pačiu žmogumi. Jūsų asmeninis projekto vadovas skirs laiko susipažinti su jūsų verslu ir reguliariai kartu apžvelgs Adwords rezultatų ataskaitas.

Neterminuota
sutartis

Jei jau naudojate Google reklama, pateiksime nemokamą auditą, padedantį suprasti kurios jūsų kampanijos dalys veikia gerai ir kurioms reiktų šiek tiek pagalbos prieš pradedant dirbti kartu.

Google konversijų
sekimas

Sujungiame analitikos įrankius, užtikrinančius, kad kiekvienas gautas skambutas, elektroninis laiškas ir pardavimas būtų sekamas ir tiksliai žinotumėte Google Ads atsiperkamumą.

Google reklamos
optimizacija

Norime maksimalių rezultatų jums, todėl neapribojame kampanijų skaičiaus ar prie jų praleidžiamo laiko. Užtikriname, kad skiriame visą reikalingą laiką jūsų rezultatams pasiekti.

Tikslingi
paspaudimai

Google Ads reklamą deriname pagal jūsų poreikius, todėl reklamą galime rodyti tik jūsų mieste, konkrečiomis valandomis ir pasirinktoms demografinėms grupėms. Tai leis jūsų investicijai atsipirkti tikslingai.

Nuolatinis
bendravimas

Jūsų asmeninis projektų vadovas rūpinsis detaliomis mėnesinėmis ataskaitomis ir aptars pasiektą progresą ir strategijas ateičiai. Jūsų projekto vadovas bus pasiekiamas bet kuriuo laiku.

Tuo pačiu savo klientams padedame su SEO, socialinių tinklų reklama ir e-komercija.

Norime prisidėti prie jūsų sėkmės. Susipažinkime:

Gaukite nemokamą Google Ads reklamos auditą

Visiems naujiems potencialiems klientams siūlome nemokamą Google Ads reklamos auditą, kad galėtumėte objektyviai įvertinti būsimos ar jau esamos kampanijos rezultatus ir atsiperkamumą. Konkrečiai pateiksime, kas jūsų atveju veiktų, neveiktų ir kokių veiksmų reiktų imtis, siekiant didinti pajamas. Jei matome, kad nesukursime jums vertės, tai pranešime audite.

Audito metu paruošime šias įžvalgas (ir ne tik):

Kampanijos struktūros analizė

Bendra paskyros struktūra, skelbimų grupės ir biudžeto paskirstymas.

Raktažodžių analizė

Raktažodžiai, jų atitikties taikymas, užklausų ataskaitos analizė, neigiami raktažodžiai, praleistos galimybės.

Rezultatų analizė

Konversijos, mokestis už konversiją (CPA), konversijų rodiklis, mokestis už paspaudimą, bendra investicijų grąža.

Techninė analizė

Konversijų sekimas įtraukiant pajamų sekimą, kontaktų formų, skambučių sekimą.

Augimo galimybės

Greitų rezultatų galimybės, išlaidų mažinimas, ilgalaikė strategija, skairdi Google reklama.

Google Ads auditas

Užpildykite formą reikalinga informacija. Kuo daugiau detalių pateiksite, tuo geriau.

Dažniausiai užduodami klausimai

Google Ads jums naujiena? Nesate tikra(s) kodėl reiktų dirbti su agentūra? Pateikiame dažniausiai sulaukiamus klausimus. Jei norite sužinote daugiau, susisiekite.

Kodėl naudoti Google Ads reklamą?

Šioje srityje dirbame virš 6 metų, todėl gerai žinome, kad Google Ads mūsų klientams padeda pritraukti didesnį lankytojų srautą, daugiau skambučių ir pardavimų. Kiekvieną skambutis iš svetainės, užklausos užpildymas ir pardavimas yra sekamas ir pateikiamas ataskaitose, todėl aiškiai žinote Google Ads atsiperkamumą.

Ar galiu reklamą administruoti pats?

Žinoma galite, bet be reikiamos patirties tikriausiai išeikvosite savo biudžetą. Esame perėmę begalę kampanijų, prieš tai administruotų neprofesionaliai, ir taisę įvairias klaidas kaip: mokėjimą per daug už paspaudimą, reklamos rodymą netinkamose vietose ir daugybę kitų problemų. Jas pataisę, kampanijos rodo nepalyginimai geresnius rezultatus.

Su kokiais biudžetais dirbate?

Specializuojamės nedidelių verslų klientų pritaukimo kampanijose, kurie per mėnesį išleidžia nuo 100 iki 20000 eurų. Nesakome, kad negalime dirbti su biudžetais už šių ribų – susipažinkime ir sužinokime ar tinkame vieni kitiems.

Ar dirbate su terminuota sutartimi?

Neprirašame jūsų prie ilgalaikių sutarčių, mūsų paslaugas galite atšaukti bet kada. Taip pat, neturime jokių pradinių kampanijos sukūrimo mokesčių.

Kiek užtrunka pamatyti rezultatus?

Tikime, kad turime būti 100% nuoširdūs su savo klientais, todėl sakome, kad siekiant pelno, kartais reikia laiko tinkamai optimizuoti kampaniją ir kartais rezultatai matomi nuo pirmų dienų. Kampanijų pelningumo prieš paleidimą numatyti neįmanoma todėl siūlome dirbti kartu bent kelis mėnesius, kad galėtume daryti tvirtas išvadas. Maždaug 70% mūsų klientų mato teigiamą grąžą jau nuo pirmo mėnesio kartu.

Google Adwords sektoriai

Dirbame su visais verslais ir turime klientų beveik visuose sektoriuose. Apačioje esantys pavyzdžiai pateikia daugiau informacijos kaip mūsų patirtis užtikrina geresnius jūsų kampanijų rezultatus.

E-komercija

Dirbame su elektroninės komercijos projektais, kuriems skaitmeninė rinkodara – viena esminių verslo sėkmės sudedamųjų. Kadangi galime sekti visus pardavimus, dėl mūsų kuriamų rezultatų vietos interpretacijoms nelieka.

Statistiškai, paieškos variklių srautas e-komercijos projektams sukuria apie 50% pardavimų, todėl Google Ads – būtinas įrankis tokio tipo verslams, siekiantiems pelningai parduoti ir uždirbti daugiau.

Paslaugų sektorius

Išskirtinai dirbame su paslaugų sektoriumi, nes šiems verlams matome dar neišnaudotas Google galimybes Lietuvos rinkoje. Kadangi, konkurencijos nėra tiek daug, už kliento pritaukimą mokėsite mažiau. Sekame užklausas ir skambučius iš svetainės, todėl žinosite kokią naudą ir atsiperkamumą jums kuriame su Google reklama.

Verslas verslui

Dirbame su plačiu verslas verslui (B2B) sektoriumi ir klientams kuriame pelningas kampanijas, kurios pritaikytos verslui naudingų kontaktų rinkimui.

Žinome, kad ieškote kontaktų (leads) už konkrečią kainą, kad veiktumėte pelningai. Norint to pasiekti, svarbu rinkti informaciją apie kiekvieną skambutį, elektroninį laišką ar užklausos formą svetainėje – todėl pradedame būtent nuo to.

Tuomet, renkame jūsų verslui reikalingus kontaktus ir optimizuojame reklamą, kad uždirbtumėte daugiau.

Mažmeninė prekyba

Jei siekiate pardavinėti produktus neturėdami elektroninės parduotuvės, galime jums padėti. Nuo 70% iki 90% vartotojų, prieš priimdami sprendimą įsigyti produktą, naudojasi paieškos sistemomis. Neleiskite konkurentams pavokti jūsų klientų – atsidurkite paieškos rezultatų viršuje.

Kuriame kampanijas, pritaikytas jūsų veiklai – reklamą matys klientai tik iš jūsų miesto ir tik pagal tikslinius raktažodžius. Sekdami veiksmus jūsų svetainėje, reklamos efektyvumą nesunkiai apskaičiuosime.

Programinė įranga (SaaS)

Reklaminės kampanijos programinės įrangos (taip pat ir Saas) verslams turi savitų iššūkių. Pavyzdžiui, jei jūsų verslo modelis paremtas prenumeratos principu, turėtų būti taikomi skirtingi kampanijų metodai.

Kuriame kampanijas, orientuotas į jūsų prekės ženklą, nemokamų versijų prisijungimus ir pirkimus. Savo veiksmus deriname su kitais marketingo kanalais, siekdami maksimalaus efekto.

Strateguojame ir ruošiame visus pardavimų piltuvėlio (sales funnel) žingsnius, kad jūsų investuotas euras genetuotų kuo didesnę grąžą.