fbpx

Facebook Reklama

Facebook reklama – puikus būdas pasiekti ir surinkti auditoriją žmonių, besidominčių jūsų paslaugomis ar prekėmis. Lietuvoje socialinius tinklus naudoja apie 75% gyventojų, tačiau mažėjantis organinis pasiekiamumas (Facebook tinkle 2021 m. siekiantis tik apie 5%) verslus skatina efektyviai investuoti į Facebook reklamą.

Tai puikus įrankis didinti jūsų klientų ir pardavimų skaičių. Susisiekite ir sužinokite kaip galime jums padėti!

Norite, kad padėtume su Facebook reklama?

Gaukite Facebook reklamos eksperto konsultaciją

Auginkite savo auditoriją su
Facebook reklama!

Socialiniai tinklai yra svarbi kiekvienos marketingo strategijos dalis. Facebook ir Instagram reklama padeda praplėsti prekės ženklo žinomumą ir pririšti auditoriją, su kuria galima nuolatos komunikuoti.

Mūsų socialinių tinklų ekspertų komanda nuodugniai paruoš jūsų Facebook reklamos strategiją, kad pasiektumėte išsikeltus tikslus. Įsipareigojame suprasti jūsų verslo prekinį ženklą ir kurti įtikinamą turinį, kuris atitiks jūsų tikslinę auditoriją.

Kasdien prižiūrime jūsų socialinių tinklų reklamas: visi veiksmai paremti prieš tai paruošta strategija, kurią reguliariai kartu peržvelgiame. Nuo pat pradžių turėsite priskirtą asmeninį projekto vadovą, kuris gilinsis į jūsų verslo problematiką ir padės pasiekti tinkamą auditoriją, kad galėtumėte įgyvendinti savo tikslus. Ne tik kuriame reklamines kampanijas, bet ir analizuodami jų rezultatus, įvertiname konkretų reklamos atsiperkamumą ir projektuojame ateities veiksmus.

Įrašę Facebook pikselį (sekimo kodą) į jūsų svetainę, sekame kiekvieną apsilankymą, pardavimą ar skambučio paspaudimą. Taip galime nesunkiai įvertinti kurios kampanijos, reklamos grupės ar vizualiniai sprendimai padėjo įtikinti auditoriją įsigyti jūsų produktus ar paslaugas ir taip gerinti bendrus jūsų Facebook reklamos rezultatus.

Nepririšame jūsų prie ilgalaikų sutarčių – dirbkime tol, kol kuriame aiškią, pamatuotą vertę jūsų verslui. Žinome, kad turėdami tiek Facebook reklamos patirties Lietuvos ir Amerikos rinkose, galime kurti marketingo sprendimus, kurie jums padės uždirbti daugiau.

Dėl daugiau informacijos kaip mūsų Facebook ekspertai galėtų padėti jums padėti pasiekti tikslų, susisiekite ir gaukite nemokamą konsultaciją.

Facebook reklama jums padės:

Parduoti estetinius produktus

Drabužiai, aksesuarai, paveikslai, namų puošmenos ir t.t. – visa, kas perkama dėl estetinio grožio ar išorinių savybių, itin tinkama reklamuoti Facebook tinkle, nes įvairūs reklamos formatai gali įvairiapusiškai atskleisti jūsų produktų savybes.

Įvesti naują produktą į rinką

Importuosite unikalias naktines lempas, ketinate parduoti unikalaus dizaino paspirtukus ar atidarote naują pramogų parką – Facebook vartotojai mėgsta naujoviškus produktus. Pasiekite tikslinę auditoriją pagal jų pomėgius, interesus ar gyvenamąją vietą.

Susirinkti tikslinę auditoriją

Didinkite ir bendraukite su surinkta tūkstantine minią sekėjų, kuriuos domina jūsų prekės ar paslaugos. Galėsite bendrauti su išskirtinai savo potencialių klientų auditorija ir pasakoti apie savo produktus, kol įtikinsite juos pirkti ir tapti lojaliais klientais.

Kodėl rinktis AdMetric Facebook
reklamos priežiūrai?

Mūsų specialistai turi patirties generuoti išskirtinius Facebook reklamos rezultus beveik visų tipų verslams. Jei jūsų tikslas sumažinti reklamos kainas, pagerinti CPA rodiklius ar didinti pardavimus, bendravimas su mūsų komanda jums atsipirks kelis kartus.

Nemokamas
Facebook auditas

Jei jau naudojate Facebook savo verslui, pateiksime nemokamą analizę, kurios jūsų paskyros dalys išnaudojamos tinkamai ir kurioms reiktų šiek tiek pagalbos ir patobulinimų.

Asmeninis projekto
vadovas

Jei tik iškils klausimų, vasada galėsite pasiekti asmeninį projektą vadovą, kuris skirs laiko įsigilinti į jūsų veiklą ir reguliariai kartu apžvelgs Facebook reklamos rezultatus.

Neterminuota
sutartis

Neprirašame jūsų prie ilgų kontraktų, kartu dirbkime tol, kol kuriame vertę. Dirbsime taip sunkiai ir atsakingai, kad niekuomet nenorėsite atsisakyti mūsų paslaugų.

Facebook konversijų
sekimas

Įdiegsime Facebook pikselį, kuris užtikrins, kad kiekvienas gautas skambutas, elektroninis laiškas ir pardavimas būtų sekamas ir tiksliai žinotumėte Facebook reklamos atsiperkamumą.

Platesnis
požiūris

Facebook reklamą siūlome naudoti ir kaip platesnio marketingo sprendimo dalį, kuri būtų sujungta ir optimizuojama kartu su kitais klientų pritraukimo šaltiniais kaip SEO ar Google ads

Nuolatinis
bendravimas

Detalios mėnesinės ataskaitos, pasiekto progreso aptarimai ir ateities strategijos. Jūsų projekto vadovas tai paruoš ir nuodugniai aptars kartu su jumis bet kuriuo patogiu laiku.

Tuo pačiu savo klientams padedame siekti tikslų su SEO, Google Ads ir e-komercijos sprendimais.

Norime prisidėti prie jūsų sėkmės. Susipažinkime:

Gaukite nemokamą Facebook reklamos auditą

Visiems naujiems potencialiems klientams siūlome nemokamą Facebook reklamos auditą, kad galėtumėte objektyviai įvertinti būsimos ar jau esamos kampanijos rezultatus ir atsiperkamumą. Konkrečiai pateiksime, kas jūsų atveju veiktų, neveiktų ir kokių veiksmų reiktų imtis, siekiant didinti pajamas. Jei matome, kad nesukursime jums vertės, tai pranešime audite.

Audito metu paruošime šias įžvalgas (ir ne tik):

Kampanijos struktūros analizė

Bendra paskyros struktūra, auditorijos ir biudžeto paskirstymas.

Reklamų analizė

Naudojamų reklamų maketai, dizainas, antraštės, prierašai, kvietimai veikti.

Rezultatų analizė

Konversijos, mokestis už konversiją (CPA), konversijų rodiklis, mokestis už paspaudimą, bendra investicijų grąža.

Techninė analizė

Konversijų sekimas įtraukiant pajamų sekimą, kontaktų formų, skambučių sekimą.

Augimo galimybės

Greitų rezultatų galimybės, išlaidų mažinimas, ilgalaikė strategija, skaidri Facebook reklama.

Facebook auditas

Užpildykite formą reikalinga informacija. Kuo daugiau detalių pateiksite, tuo geriau.